Кто Ваш юрист?Онлайн реестр
адвокатов Украины
адвокат:

Хорошилов Иван Сергеевич

(Хорошилов Іван Сергійович)

город/область:
Миргород / Полтавская
свидетельство о праве на занятие адвокатской деятельностью:
3794 от 23.03.2021 / Рада адвокатів Полтавської області
номер телефона:
+38(099)213-41-58
адрес:
37600, Полтавська обл., Миргородський р-н., м. Миргород, вул. Визволителів, буд. 32
электронная почта:
vanya207w@gmail.com
Отзывы об этом адвокате:

Владимир : Некорректное число.
•••

іВАН : Это аферист, а не адвокат.
•••

Мирослава : Адвокат реально помог и не дорого.

✵✵✵ Представленная информация взята из открытых источников и предназначена только для ознакомления. Любой отзыв является произведением его автора, и никак не связан с творчеством редакции сайта, которая не несёт ответственность за их содержание.

[ Оставить отзыв об адвокате Хорошилов Иван Сергеевич ]
Для доп. информации:

Наша система нашла судебный акт (решение, приговор, постановление, определение) с участием адвоката Хорошилов Иван Сергеевич (некоторые данные скрыты из соображений конфиденциальности):

Справа № **0/931*/*3
У Х В А Л А
13 липня *0*3 року м....а
Суддя ...ького окружного адміністративного суду Харченко Ю ... адвокат Хорошилов Иван Сергеевич... .В., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в ...ькій області, за участю третьої особи Головного управління Пенсійного фонду України в ...ькій області про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до ...ького окружного адміністративного суду з позовом, у якому просить суд визнати протиправними дії Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в ...ькій області, які виразились у відмові підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в ...ькій області довідку про розмір грошового забезпечення станом на 1 січня *0** року у відповідності до вимог статей *3 Закону України від 09.0*.199* року № ****-ХІІ *Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб* з врахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.0*.*01* року № *0* *Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб* щодо визначення посадового окладу і окладу за військовим званням шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт, та з обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, для здійснення обчислення та перерахунку пенсії ОСОБА_1 з 1 лютого *0** року; зобов`язати Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в ...ькій області перерахувати розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 з урахуванням розмірів посадового окладу та окладу за військовим званням, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня *0** року (***1,00 грн.), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 1*, 13, 1* до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня *01* року № *0* *Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб*, виготовити та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в ...ькій області оновлену довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , станом на 1 січня *0** року, відповідно до вимог статей *3, *3 Закону України *Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб*, статті 9 Закону України *Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей* та положень пункту * постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня *01* року № *0* *Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб* із зазначенням відомостей про розміри посадового окладу, окладу за військовим званням, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня *0** року (***1,00 грн.), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 1*, 13, 1* до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня *01* року № *0* *Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб*, а також процентної надбавки за вислугу років, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для проведення перерахунку основного розміру його пенсії з 1 лютого *0** року.
Ухвалою ...ького окружного адміністративного суду від 01.0*.*0*3 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито спрощене позовне провадження у справі № **0/931*/*3 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в ...ькій області, за участю третьої особи Головного управління Пенсійного фонду України в ...ькій області про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити певні дії.
Відповідно до ч. 13 ст. 1*1 КАС України, суддя, встановивши після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 1*0, 1*1 цього Кодексу, постановляє ухвалу не пізніше наступного дня, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п`яти днів з дня вручення позивачу ухвали.
Так, відповідно до ч.1 ст.1** КАС України позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами.
Згідно із ч. * ст. 1** КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Відповідно до ч. 3 ст. 1** КАС України, для захисту прав, свобод та інтересів особи цим Кодексом та іншими законами можуть встановлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду, які, якщо не встановлено інше, обчислюються з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Суд звертає увагу на те, що дотримання строків звернення до адміністративного суду є однією з умов дисциплінування учасників публічно-правових відносин у випадку, якщо вони стали спірними. У випадку пропуску строку звернення до суду, підставами для визнання поважними причин такого пропуску є лише наявність обставин, які є об`єктивно непереборними, не залежать від волевиявлення особи, та пов`язані з дійсними істотними перешкодами чи труднощами для своєчасного вчинення відповідних дій та підтверджені належними доказами.
Інститут строків у адміністративному процесі сприяє досягненню юридичної визначеності у публічно-правових відносинах та стимулює суд і учасників адміністративного процесу добросовісно ставитися до виконання своїх обов`язків. Строки звернення до адміністративного суду з позовом обмежують час, протягом якого такі правовідносини вважаються спірними. Після їх завершення, якщо ніхто не звернувся до суду за вирішенням спору, відносини стають стабільними.
Питання ж поважності причин пропуску строку звернення до суду є оціночним та залежить від доказів, якими підтверджуються обставини та підстави такого пропуску.
Оцінюючи поважність підстав несвоєчасного звернення до суду, слід виходити з того, що причина пропуску строку є поважною, якщо вона відповідає одночасно усім таким умовам: 1) це обставина (або кілька обставин), яка безпосередньо унеможливлює або ускладнює можливість вчинення процесуальних дій у визначений законом або судом строк; *) це обставина, яка виникла об`єктивно, незалежно від волі особи, яка пропустила строк; 3) ця причина виникла протягом строку, який пропущено; *) ця обставина підтверджується належними і допустимими засобами доказування.
У рішенні Європейського суду з прав людини від *0 січня *01* року у справі Рисовський проти України підкреслено особливу важливість принципу належного урядування. Він передбачає, що в разі коли йдеться про питання загального інтересу, зокрема якщо справа впливає на основоположні права людини, державні органи повинні діяти вчасно та в належний і якомога послідовніший спосіб. При цьому на них покладено обов`язок запровадити внутрішні процедури, які посилять прозорість і ясність їхніх дій, мінімізують ризик помилок і сприятимуть юридичній визначеності у правовідносинах. Державні органи, які не впроваджують або не дотримуються своїх власних процедур, не повинні мати можливість отримувати вигоду від своїх протиправних дій або уникати виконання своїх обов`язків.
Як зазначає Європейський Суд з прав людини, право на суд, одним з аспектів якого є право доступу до суду, не є абсолютним і може підлягати дозволеним за змістом обмеженням, зокрема, щодо умов прийнятності скарг. Такі обмеження не можуть зашкоджувати самій суті права доступу до суду, мають переслідувати легітимну мету, а також має бути обґрунтована пропорційність між застосованими засобами та поставленою метою (п. 33 рішення у справі *Перетяка та Шереметьєв проти України* від *1.1*.*010, заява №****3/0*). Норми, що регулюють строки подачі скарг, безсумнівно, спрямовані на забезпечення належного здійснення правосуддя і юридичної визначеності. Зацікавлені особи мають розраховувати на те, що ці норми будуть застосовані (п ... адвокат Хорошилов Іван Сергійович... .п. **-*3 рішення у справі *Мельник проти України* від **.03.*00*, заява №*3*3*/03).
...

Вы смотрите личную страницу адвоката:
Хорошилов Иван Сергеевич

Адвокат Хорошилов Иван Сергеевич

© 2025 кто Ваш юрист?
[написать администратору сайта]
[главная страница] [legal] 0.0509