Кто Ваш юрист?Онлайн реестр
адвокатов Украины
адвокат:

Алексеенко Татьяна Владимировна

(Олексієнко Тетяна Володимирівна)

город/область:
Киев / Киевская
свидетельство о праве на занятие адвокатской деятельностью:
4085/10 от 17.09.2009 / Київська обласна КДКА
номер телефона:
+38(067)765-41-34
адрес:
01024, Київ, м. Київ, р-н Печерський, вул. Велика Васильківська, буд. 23, кв. 21
электронная почта:
t.olekseenko@ukr.net
Пока нет отзывов об этом адвокате. Будьте первым!

[ Оставить отзыв об адвокате Алексеенко Татьяна Владимировна ]
Для доп. информации:

Наша система нашла судебный акт (решение, приговор, постановление, определение) с участием адвоката Алексеенко Татьяна Владимировна (некоторые данные скрыты из соображений конфиденциальности):

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
10 серпня *0*3 року Чернігів Справа № **0/11***/*3
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Поліщук Л.О., перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання вчинити певні дії,
В С Т А Н О В И Л А:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, в якому просить визнати протиправною бездіяльність та зобов`язати відповідача провести перерахунок та виплату позивачу пенсії з 01.03.*0** та з 01.03.*0*3 з урахуванням індексації (підвищення розміру пенсії на коефіцієнт збільшення, рівний 1,1* у *0** році та 1,19* у *0*3 році), встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 1*.0*.*0** №11* *Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у *0** році* та від ** ... адвокат Алексеенко Татьяна Владимировна... .0*.*0*3 №1** *Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у *0*3 році*, з урахуванням вже виплачених сум.
Відповідно до пунктів 3, * частини першої статті 1*1 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з`ясовує чи: відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 1*0, 1*1, 1** цього Кодексу; позов подано у строк, установлений законом (якщо позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними).
Відповідно до частини п`ятої статті 1*0 КАС України в позовній заяві зазначаються, зокрема: *)виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; *) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності), зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
Відповідно до частини четвертої статті 1*1 КАС України, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
Якщо доказ не може бути поданий у встановлений законом строк з об`єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк. Учасник справи також повинен надати докази, які підтверджують, що він здійснив усі залежні від нього дії, спрямовані на отримання відповідного доказу (частина четверта статті *9 КАС України).
Із змісту позовної заяви вбачається, що позивач оскаржує бездіяльність відповідача щодо перерахунку та виплати йому пенсії з 01.03.*0** з урахуванням індексації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1*.0*.*0** №11* *Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у *0** році*. Разом з тим, в матеріалах, доданих до позовної заяви, докази, які б підтверджували означену бездіяльність пенсійного органу починаючи з 01.03.*0** відсутні.
Приписами частини першої, другої статті 1** Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами.
Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Як зазначено вище, позивач оскаржує бездіяльність позивача з 01.03.*0** ... адвокат Олексієнко Тетяна Володимирівна... . При цьому, до суду з даним позовом позивач звернувся більш ніж через рік - 0*.0*.*0*3, тобто в частині позовних вимог з 01.03.*0** по 01.0*.*0*3 - з пропуском строку звернення до суду, встановленого положеннями КАС України.
Частиною шостою статті 1*1 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у разі пропуску строку звернення до адміністративного суду позивач зобов`язаний додати до позову заяву про поновлення цього строку та докази поважності причин його пропуску.
Проте, заяву про поновлення строку звернення до суду та доказів поважності причин його пропуску до позовної заяви не додано.
Таким чином, позовна заява подана з порушенням вимог статті статей 1*0, 1*1 Кодексу адміністративного судочинства України.
...

Вы смотрите личную страницу адвоката:
Алексеенко Татьяна Владимировна

Адвокат Алексеенко Татьяна Владимировна

© 2025 кто Ваш юрист?
[написать администратору сайта]
[главная страница] [legal] 0.0563